OPINIE KLIENTÓW

"Cuda się zdarzają - tak bym określiła moje warsztaty z Dorotą Szcześniak-Kosiorek. Wydawało mi się, że wszystko już wiem lub przynajmniej o wszystkim słyszałam w sprawie stylizacji sylwetki. Na warsztatach z Dorotą okazało się, że nie. Dorota pokazała wiele wspaniałych przykładów - nie tylko w teorii, ale w praktyce - jak wyglądać jeszcze świetniej. Wzięła mnie po prostu "pod lupę". Dzięki Dorotce, wiem jak ukryć, to co mi się mniej podoba i jak podkreślić, to, czym chcę się pochwalić. Zmiany zostały zauważone również w moim otoczeniu. Nikt nie wie, co się zmieniło, ale pytają, co ja znowu zmieniłam, że wyglądam jeszcze lepiej. Dorota to świetny fachowiec. Już nie mogę się doczekać naszej dalszej współpracy - na pewno będzie bardzo owocna.

– Dziękuję Katarzyna Szulim

"WARSZTATY WIZERUNKU I STYLIZACJI przyczyniły się do korzystnej metamorfozy mojej osoby. Profesjonalne porady Doroty sprawiły, że zaczęłam gustownie dobierać fasony, kolory i dodatki, co również zauważyły osoby, z którymi współpracuję. Nauczyłam się jak podkreślać atuty i maskować "niedoskonałości" (chociażby przy pomocy przeróżnych dodatków, a to nie wymaga wymiany całej szafy). Tak pozytywna zmiana wizerunku przyczyniła się do wzmocnienia poczucia wartości i dodała mi pewności siebie. Dzięki spotkaniu z Dorotą, czuję się bardziej profesjonalna, wiarygodna i kobieca. Gorąco polecam! Wyjątkowe warsztaty dla wyjątkowych kobiet. Urzekło mnie dyskretne i personalistyczne podejście Doroty do klienta".

– Agnieszka Luzarska, Dyrektor Sprzedaży

"Dorota, chciałam Ci bardzo podziękować za ten nasz warsztat. Było niesamowicie. Wielkie dzięki za cenne uwagi i w ogóle za to co sobą wnosisz. Dla mnie to był wyjątkowy czas i wiele zaczyna się zmieniać :) Zmieniłam kolor włosów, odcienie kosmetyków, zaczęłam nosić wiosenne zielenie, które znalazłam w szafie. Ogólnie ożywiłam siebie :) i niektórzy ludzie nie mogą się nadziwić i napatrzeć. Czuję się bardzo dobrze, jakaś taka lżejsza, bardziej promienna. Wszystko dzięki Tobie i Twojemu entuzjazmowi i wdziękowi oraz delikatności z jaką przekazałaś nam czasami nie łatwe informacje".

– Jeszcze raz bardzo dziękuję Daria

"Dorota, dziękuję za wskazówki, nowe ubrania sprawdzają się świetnie i wszyscy mnie komplementują w pracy (mąż zresztą też jest zachwycony). :)".

– Asia

"Dorota ujęła mnie z jednej strony swoim profesjonalizmem, z drugiej - taką ludzką wrażliwością, ciepłem i taktem. [...] Dzięki Dorocie odkryłam, że zwykła bluzka, ale w dobrze dobranym kolorze i fajne dodatki potrafią zdziałać cuda. Bardzo mi się podobało to, ze Dorota nic nie robiła na siłę, nie stworzyła sobie w głowie swojej wizji wizerunku mojej osoby, nie „przebrała” mnie, tylko pomogła wybrać to, w czym jednocześnie dobrze się czuję, ale też lepiej wyglądam – to cały czas jestem ja, tylko w takiej fajniejszej wersji . A mówienie, że ludzie wokół również zauważają taką przemianę, wcale nie jest chwytem marketingowym – to naprawdę tak działa! Jedno czego żałuję, to fakt, że nie zdecydowałam się na takie warsztaty wcześniej. Dorotko, bardzo, bardzo Ci dziękuję. Myślę, że to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu, na pewno będą procentować – w sumie to mogę napisać, że już procentują w postaci świetnego samopoczucia ".

– Aleksandra Komorowska

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i propozycje współpracy. Pracujemy na terenie całego kraju.

DSK STYLE
(brand of DSK Consulting)
ul. Szulborska 3/5
01-104 Warszawa

+48 501 124 364

D.Szczesniak@DSKstyle.pl