Metamorfoza wizerunku

Pragniesz odmiany? A może wracacasz do pracy po dłuższej przerwie?

Umów się na spotkanie "Metamorfoza wizerunku", po którym zaskoczysz wszystkich swoim nowym wyglądem, swoim nowym "ja". Zajęcia odbywają się w ciagu jednego/dwóch dni lub są podzielone na kilka spotkań.

Możesz skomponować ostateczny zakres usługi "METAMORFOZA WIZERUNKU" wybierając z poniższych modułów:

 Analiza kolorystyczna (określenie typu urody oraz odpowiedniej kolorystyki garderoby, dodatków, włosów, makijażu)

 Analiza sylwetki (określenie proporcji sylweteki oraz odpowiednich fasonów do figury)

 Mini przegląd szafy

 Moc dodatków (dobór dodatków do urody, sylwetki i osobistego stylu)

 Makijaż (wykonianie makijażu z przeglądem kosmetyczki lub indywidualna lekcja makijażu)

 Wizualizacja stylu lub wspólne zakupy

Nowa fryzura

Sesja fotograficzna

 

Metamorfoza Aga DSKstyle

 

Opis poszczególnych modułów:

ANALIZA KOLORYSTYCZNA to podstawowa metoda pracy związana z kreowaniem wizerunku osób. Polega na osobistym doborze optymalnych kolorów do typu urody. W ramach analizy Kolorystka określa każdej Pani typ kolorystyczny oraz pokazuje jak zestawiać kolory w ubraniu.

W czasie konsultacji DOBÓR FASONÓW DO FIGURY każda uczestniczka pozna swój typ sylwetki, dowie się jak podkreślać atuty figury oraz jak maskować jej ewentualne mankamenty. W trakcie tej sesji zostaną omówione optymalne fasony ubrań i wzory w zależności od proporcji sylwetki, typu urody, wieku, osobistego stylu oraz zajmowanego stanowiska. Na warsztaty uczestniczki mogą przynieść 2-3 zestawy swoich ubrań by stylistka dokonała mini przeglądu szafy.

DOBÓR DODATKÓW to nauka dobierania akcesoriów, by podkreślać swoją urodę, typ sylwetki, osobisty styl oraz zajmowane stanowisko. Do dyspozycji uczestniczek będą apaszki, szale, kolczyki, korale, wisiorki, bransoletki, paski i inne kobiece dodatki.

Podczas SESJI MAKIJAŻU każdej uczestniczce zostanie wykonany makijaż dzienny w optymalnych kolorach, tak aby w miejscu pracy zawsze prezentować się profesjonalnie, a jednocześnie kobieco. Ponadto makijażystka dokona przeglądu dotychczas stosowanych kosmetyków kolorowych (uczestniczki będą mogły w tym celu przynieść swoje kosmetyki).

Warsztat WIZUALIZACJI STYLU jest przygotowywany na podstawie wcześniej podanych informacji przez uczestniczki. Podczas konsultacji każda pani mierzy ubrania oraz dodatki specjalnie wypożyczone dla niej przez stylistkę. Przygotowując garderobę stylistka uwzględnia fasony i kolory odpowiednie dla danej uczestniczki oraz zajmowane przez nią stanowisko. Wśród przygotowanej garderoby mogą być zarówno zestawy ubrań do pracy, jak i na prywatne okazje. 

Na WSPÓLNE ZAKUPY wybierzemy się do galerii hadlowej, byś mogła cieszyć się nową garderobą i nowym wyglądem każdego dnia.

NOWA FRYZURA obejmuje wykonanie, przy ścisłej współpracy z doradcą wizerunku, fryzury (cięcie i kolor) z uwzględnieniem analizy owalu twarzy uczestniczki, rodzaju jej włosów oraz typu urody.

SESJA FOTOGRAFICZNA zostanie wykonana po zmianie wizerunku, by uwiecznić Twoją metamorfozę.

 

 

Metamorfozy możemy zorganizować w kamaralnych grupach lub dla indywidualnych osób.

   

Zadzwoń lub napisz by się umówić: tel. +48 501 124 364, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it 

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i propozycje współpracy. Pracujemy na terenie całego kraju.

DSK STYLE
(brand of DSK Consulting)
ul. Szulborska 3/5
01-104 Warszawa

+48 501 124 364

D.Szczesniak@DSKstyle.pl