Indywidualna lekcja stylu

Nie jesteś pewna jakie fasony, kolory i dodatki pasują do Ciebie, Twojej osobowości i pracy jaką wykonujesz?

Chciałabyś zawsze dobrze czuć się w ubraniu, być sobą i mieć pewność, że świetnie wyglądasz?


Indywidualne spotkania z Doradcą wizerunku to czas, w którym możesz spojrzeć na siebie oczami innych. Moda, ubiór to forma przekazu. Sposób wyrażania samego siebie.

 

ZAKRES KONSULTACJI

Zakres konsultacji zależy od Ciebie, możesz wybrać z poniższych usług jeden moduł, dwa… lub zdecydować się na wszystkie.
Każdy moduł może być przeprowadzony na osobnym spotkaniu lub mogą być połączone w jeden PAKIET (ta opcja jest najczęściej wybierana przez klientki i klientów).

 

Moduł 1:  KOLORY

Podczas konsultacji poznasz paletę kolorów podkreślających Twoją urodę. Wspólnie przeprowadzimy ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ przy użyciu specjalistycznych chust i ram. Przekonasz się patrząc w lustro, jakie kolory dodają Ci piękna, charakteru, w otoczeniu których Twoja twarz promienieje. Poznasz też te, które odbierają Ci urodę, dominują nad Tobą lub sprawiają, że Twoja twarz wygląda niekorzystnie.
Pokażę Ci również jak łączyć ze sobą kolory z Twojej palety i jak dobierać do nich dodatki, by najpełniej podkreślały Twoją osobowość.
Omówimy też zestawiania kolorystyczne najlepsze do Twojej pracy oraz te na szczególne okazje. Dobierzemy też najlepszy dla Ciebie odcień włosów.
Na zakończenia spotkania otrzymasz osobistą PALETKĘ KOLORYSTYCZNĄ - podręczną pomoc do zabrania na zakupy i szukania w gąszczu ubrań i dodatków Twoich barw i odcieni.

Analiza kolorystyczna DSKstyle Wiosna paletka kolorow DSKconsulting 

 

Moduł 2:  FASONY

Na spotkaniu omówimy Twoją sylwetkę, przed lustrem wspólnie zdiagnozujemy atuty Twojej figruy i powiem Ci jak je podkreślać odpowiednimi fasonami ubrań.

Porozmawiamy też o mankamentach, które według Ciebie warto ukryć. Dowiesz się jak właściwie dobranym krojem, fakturą materiału, wzorem czy zestawieniem kolorystycznym zakamuflować te niedoskonałości lub odwrócić od nich uwagę.

Na zakończenie spotkania otrzymasz STYLOWE ZALECENIA w formie podręcznej paletki z listą optymalnych dla Ciebie fasonów.

Po tym spotkaniu częściej będziesz słyszeć komplementy, a znajomi będą się zastanawiać co się zmieniło, że tak świetnie wyglądasz.

Konsultacje3 Lekcja stylu Dorota Szczesniak Kosiorek

 

Moduł 3:  SZAFA

Wspólnie dokonamy przeglądu Twojej szafy. Zadecydujemy razem, co warto zostawić, a z czym czas się pożegnać. Pokażę Ci jak zestawiać Twoje ubrania w nowe, ciekawe kompozycje. Odświeżymy Twoją garderobę. Będzie dużo mierzenia, kreatywnego łączenia i podejmowania szybkich, definitywnych decyzji.

Ponadto omówimy Twoją ubraniową bazę czyli czego nie może zabraknać w Twojej szafie, biorąc pod uwagę Twoją osobowość, styl życia, charakter pracy oraz sposób spędzania wolnego czasu. Następnie opracujemy listę niezbędnych zakupów.

 

 

Kolejnym etapem mogą być WSPÓLNE ZAKUPY oraz LEKCJA MAKIJAŻU.

 

Zadzwoń lub napisz by się umówić: tel. +48 501 124 364, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i propozycje współpracy. Pracujemy na terenie całego kraju.

DSK STYLE
(brand of DSK Consulting)
ul. Szulborska 3/5
01-104 Warszawa

+48 501 124 364

D.Szczesniak@DSKstyle.pl